Ankara

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Portekiz Vizesi Ankara

Portekiz Vize Servisi / ANKARA

Adres: Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No: 89/6 GOP / ANKARA
Telefon: +90 (312) 900 13 16
E-Posta: help@eagvs.com

Ankara'dan Portekiz Vize Başvurusunda Bulunmak

Portekiz vizesine Ankara’dan başvuru yapmak için  “Portekiz Turistik vize”, “Portekiz Ticari Vize”,  “Portekiz Aile Ziyaret Vizesi”, C tipi Schengen vize kategorileri altında yer alan evrak listelerini dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz.  Belirtilen evrakları, evrak açıklamalarını dikkate alarak hazırladıktan sonra Ankara vize servisimize ulaştırmanız, işlemlerinizi başlatabilmemiz için yeterli olacaktır.  Ankara ve çevresinde ikamet ediyorsanız evraklarınızı yukarıda belirtilen adresimizi ziyaret ederek teslim edebileceğiniz gibi kargo ile de gönderebilirsiniz. 


90 günden az olan ve Schengen kategorisi içerisinde yer alan Erasmus staj vizesi başvurularınızı da Euroasia GVS aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Ancak 90 günden fazla konaklama gerektiren Portekiz Erasmus vizeleri ulusal vize kategorisi altında değerlendirileceğinden doğrudan Portekiz Büyükelçiliği ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 


Değerli yolcumuz, Portekiz vize işlemlerinize başlamadan önce sayfamızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Ticari ve aile ziyareti amacıyla yapacağınız seyahatlerde davetiyeniz konsolosluk kriterlerine uygun olmalıdır. Bu nedenle davetiyenizi ön kontrol için help@eagvs.com adresimize göndermenizi rica ederiz. Operasyon yetkililerimiz davetiyenizin format uygunluğunu denetleyecektir.  Vize servisimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

5 Adımda Ankara'dan Portekiz Vize Başvurusu

1) Destek hattımıza bağlanarak yetkilimizden 2018 Portekiz vizesi ücreti bilgisini ve kişisel kriterlerinize uygun olarak hazırlanmış evrak listesini talep edin.
2) Seyahat amacınıza uygun olarak gönderilecek evrakları, açıklamalarını gözeterek, dikkatlice hazırlayın. Ticari ve aile ziyareti amaçlı seyahatlerinizde davetiyenizi ön kontrol için help@eagvs.com adresimize iletin. 
3) Diğer evraklarınızı Ankara ofisimize şahsen veya üçüncü bir kişi aracılığıyla iletin veya kargo ile gönderin. Kargo ile gönderilen evraklarınızı teslim aldıktan sonra kontrolünü sağlamakta ve sizi bilgilendirmekteyiz. 
4) Randevu gününde biyometri veri beyanı işleminin tamamlanabilmesi için başvuru gününde vize başvuru merkezinde hazır bulunun ve biyometrik verilerinizi beyan edin.
5) İşlem sonuçlandığında çıkan pasaportunuzu ilgili birimden teslim alarak, belirtmiş olduğunuz adrese kargo ile göndermekteyiz.

Portekiz Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Portekiz vizesinin sonuçlanma süresi ortalama olarak 7-10 iş günüdür. Eksik evrak bulunan ve yönergelere uygun olarak hazırlanmamış başvuru dosyaları işleme alınmamaktadır. Bu nedenle evraklarınızı eksiksiz ve turistik, ticari ve aile ziyareti kategorileri altında bulunan yönergelere göre hazırlamanız, işlemlerinizin sağlıklı ilerleyebilmesi için önem arz etmektedir.


Güncel bilgi ve randevu talebiniz için help@eagvs.com adresimize mail atabilirsiniz.

Adres

Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No: 89/6 GOP / ANKARA

Telefon/Faks

+90 (312) 900 1316
Bizi Arayın