İstanbul

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Portekiz Vizesi İstanbul

Portekiz Vize Servisi / İSTANBUL - Beşiktaş

Adres:    Adnan Saygun Cad. Körkadı Sok. Turizm Sitesi 6.Blok Daire:4 Ulus- Beşiktaş/ İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 700 28 16
E-Posta: help@eagvs.com

Portekiz Vizesi İstanbul

Portekiz Schengen vizesine İstanbul’dan başvuruda bulunmak için “Portekiz Turist Vizesi”, “Portekiz Ticari Vizesi”, “Portekiz Aile Ziyaret Vizesi”  başlıklarının altında yer alan evrak listeslerini hazırlayarak İstanbul merkez ofisimize ulaştırmanız yeterli olacaktır. İstanbul,  Beşiktaş’ta bulunan ofisimizi ziyaret edebilir evraklarınızı teslim edebilirsiniz. Dilerseniz kargo ile de evraklarınızı iletebilirsiniz. Türkiye’nin hangi ilinde ikamet ederseniz edin evraklarınızı kargo ile de göndermeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız. 25.09.2014 tarihinden sonra VIS ibareli Schengen vizesi aldıysanız başvuru merkezinde şahsen bulunarak, parmak izi vermenize gerek kalmayabilir.

Değerli ziyaretçimiz, Portekiz vizesi başvurularından önce sayfamızı dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz. Portekiz’e yapacağınız ticari amaçlı ve aile ziyareti amaçlı seyahatlerinizde davetiye temin etmeniz gerekecektir. Davetiye formatı hakkında detaylı bilgiyi yetkilimizden alabilirsiniz. Evraklarınızı ofisimize iletmeden önce davetiyenizi help@eagvs.com mail adresimize fotoğrafını çekerek veya taratarak iletmeniz halinde operasyon yetkililerimiz davetiyenizin formata uygun olup olmadığı konusunda sizi bilgilendirecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

Portekiz Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

1) Yetkilimizden seyahat amacınıza ve aralığına göre değişen  Portekiz vize ücret bilgisini ve evrak listesini içerir bilgi e-mailini talep edin.

2) Gerekli evrakları, açıklamaları gözeterek, özenle hazırlayın. Ticari ve ziyaret amaçlı seyahatlerinizde davetiyenizin formata uygunluğunun kontrol edilebilmesi için help@eagvs.com mail adresimize gönderin.

3) Evraklarınızı ofisimize şahsen iletin veya kargo ile gönderin. Evraklarınızın teslim alındı bilgisini sizlerle paylaşacağız, size en uygun randevu gününe biyometrik veri beyanınız için randevunuzu alacağız.

4) Portekiz vize başvurularında biyometrik veri beyanı zorunlu prosüdürdür. Bu nedenle Schengen yetkilimizin size ileteceği randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde hazır bulunmanız gerekmektedir.

5) İşlem sonuçlandığında çıkan pasaportunuzu teslim alarak, belirtmiş olduğunuz ev veya iş adresinize göndermekteyiz.

 

Portekiz Schengen Vizesi Kaç Günde Çıkar?

 

Portekiz Schengen vizesi başvuruları ortalama olarak 7-10 iş günü içerisinde neticelenmektedir. Eksik evrak bulunan ve yönergelere uygun olarak hazırlanmamış başvuru dosyaları işleme alınmamaktadır. Bu nedenle evraklarınızı eksiksiz ve turistik, ticari ve aile ziyareti kategorileri altında bulunan yönergelere göre hazırlamanızı rica ederiz. 

 

Güncel bilgi ve randevu talebiniz için help@eagvs.com adresimize mail atabilirsiniz.

Telefon/Faks

+90 (212) 700 2816
Bizi Arayın